Job Detail

Stolarz (branża taboru kolejowego) - Quip ag

Date Posted: May 12, 2020
Monthly Salary: 0 - 0

Other, Germany

Expires in: Jul 15, 2020

Full Time/Permanent

Experience: 1 Year

Job Description

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż komponentów w pojazdach szynowych
  • przygotowywanie wyposażenia wagonów kolejowych
  • wykonywanie projektów w oparciu o rysunki techniczne i plany
  • obsługa urządzeń i maszyn stolarskich

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie stolarz
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • język niemiecki w stopniu komunikatywnym A2/B1
  • motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie z dodatkami wg taryfy płac iGZ
  • stawkę godzinową w wys. 15,01 EUR brutto
  • darmowe zakwaterowanie
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • wsparcie dysponentów i polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu (CV) z dokładnym przebiegiem doświadczenia zawodowego i opisem wykonywanych obowiązków za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

Company Overview

Other, Other, Germany

QUIP AG - Od ponad 20 lat otwieramy drzwi do realizacji osobistych celów zawodowych. W dziedzinie przemysłu, handlu i produkcji oferujemy specjalistom i specjalistkom przyszłościowe i interesujące oferty pracy z perspektywami. Poszukujemy i of... Read More