Job Detail

Pracownik produkcji - PAULA Ingredients Sp. z o.o. Sp. k.

Date Posted: Jun 12, 2020
Monthly Salary: 0 - 0

Marki, Poland

Expires in: Mar 31, 2021

Freelance

Department Head

Experience: 1 Year

Matriculation/O-Level

Job Description

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i masz wiele ciekawych pomysłów na nowe usprawnienia? Poszukujemy zmotywowanych pracowników, aby wzmocnić nasz rosnący zespół. Aplikuj na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: PARZEW gm.Kotlin

CO OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Inwestujemy w twój rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji
• Możliwość zdobywania wiedzy w zakresie profesjonalnego prowadzenia projektów międzynarodowych
• Uczestnictwo w innowacyjnych projektach
• Stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w młodym, ambitnym zespole, z pozytywną energią
• Ubezpieczenie grupowe
• Pakiet świadczeń socjalnych oraz dodatkowych benefitów (m.in.Karta Multisport, bony świąteczne)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Prowadzenie procesów produkcyjnych zgodnie z instrukcją
• Odpowiedzialność za prawidłową obsługę maszyn i urządzeń w trakcie trwania procesu produkcyjnego
• Wykonywanie i nadzorowanie czynności w zakresie obsługi urządzeń produkcyjnych

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej, choć nie wymagane (możliwość przyuczenia)
• Mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe
• Sprawności fizycznej
• Chęci do pracy oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
• Posiadania książeczki sanepidowskiej
• Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

BRZMI CIEKAWIE?
CZEKAMY NA TWOJĄ APLIKACJĘ
więcej o nas na

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
„Na podstawie art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest PAULA Ingredients Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kaliszu, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcji. Powyższa zgoda została wyrażona świadomie i dobrowolnie.”
Ponadto oświadczam, iż wyrażam zgodę / nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby dalszych rekrutacji prowadzonych przez PAULA Ingredients Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kaliszu.

Company Overview

Fabryczna, Dobroszyce, Poland