Job Detail

Pracownik magazynowy - komisjonowanie towarów - Quip ag

Date Posted: May 12, 2020
Monthly Salary: 0 - 0

Other, Germany

Expires in: Nov 29, 2020

Full Time/Permanent

Experience: 1 Year

Job Description

Opis stanowiska pracy:

  • komisjonowanie towarów
  • praca ze skanerem
  • sortowanie, liczenie , etykietowanie towarów

Wymagamy:

  • dokładność,
  • sumienność,
  • zaangażowanie ,
  • motywacja do pracy

QUIP AG

Thomas-Edison-Str. 5-7

D-52499 Baesweiler

Deutschland

Benefits

Oferujemy:

  • umowę o prace na warunkach niemieckich
  • umowa o prace na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym
  • adekwatne wynagrodzenie
  • opiekę polskiego koordynatora
  • zakwaterowanie pracownicze

Company Overview

Other, Other, Germany

QUIP AG - Od ponad 20 lat otwieramy drzwi do realizacji osobistych celów zawodowych. W dziedzinie przemysłu, handlu i produkcji oferujemy specjalistom i specjalistkom przyszłościowe i interesujące oferty pracy z perspektywami. Poszukujemy i of... Read More