Job Detail

Operator maszyn cnc - frezer / tokarz - Quip ag

Date Posted: May 12, 2020
Monthly Salary: 0 - 0

Other, Germany

Expires in: Jul 09, 2020

Full Time/Permanent

Experience: 1 Year

Job Description

OPIS STANOWISKA:

  • programowanie i obsługa maszyn CNC (komponenty do 30 to)
  • praca w zespole
  • praca w systemie zmianowym

WYMAGANIA:

  • posiadanie uprawnień operatora maszyn CNC
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość programów Heidenhain iTNC 530/Siemens 840D/Fanuc Series 15 M
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • język niemiecki umożliwiający porozumiewanie się
OFERUJEMY:

  • ponadtaryfowe wynagrodzenie od 16,00 EUR brutto na godz.
  • różne dodatki
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • możliwość bezpośredniego przejęcia przez klienta
  • organizację zakwaterowania (częściowe lub całkowite pokrycie kosztów)
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

QUIP AG

Thomas-Edison-Str. 5-7

D-52499 Baesweiler

Deutschland

Company Overview

Other, Other, Germany

QUIP AG - Od ponad 20 lat otwieramy drzwi do realizacji osobistych celów zawodowych. W dziedzinie przemysłu, handlu i produkcji oferujemy specjalistom i specjalistkom przyszłościowe i interesujące oferty pracy z perspektywami. Poszukujemy i of... Read More