Job Detail

ELEKTRYK - Work Service Express

Date Posted: Jun 12, 2020
Monthly Salary: 0 - 0

Jawor, Poland

Expires in: Mar 31, 2021

Internship

Experienced Professional

Experience: 5 Year

Diploma

Job Description

Jesteś elektrykiem?
Lubisz jasne zasady i samodzielną pracę?
Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Francja czeka!

UWAGA! Oferta pracy bez wymaganego języka francuskiego!

OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie od 2000 € netto (na rękę)
możliwość dodatkowych nadgodzin powyżej podstawy (166 godzin) płatnych 125 % oraz możliwa extra praca w niektóre soboty
zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
składki ZUS jak od średniej krajowej (wyższa emerytura!)
wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas do 10-go każdego miesiąca (w € lub PLN)
codziennie jeden posiłek opłacony przez firmę
gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach – dla dobrych pracowników zawsze znajdziemy dobry projekt)
możliwość długotrwałego zatrudnienia, pracę bezterminową – Ty decydujesz ile z nami pracujesz
na miejscu samochody służbowe do dyspozycji, wraz z paliwem
100% bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
darmową odzież roboczą
pokrywamy koszt badań lekarskich
na projekcie gwarantujemy opiekę profesjonalnego, polskojęzycznego koordynatora

TWOJE ZADANIA:

umiejętność czytania planu i samodzielnej realizacji zadania
instalacja kabli w tubkach oraz puszek w konstrukcjach ściennych (w banszach pod szalunki SATECO)
instalacja kabli w tubkach oraz puszek w podłogach przed wylaniem betonu
instalacja kabli w tubkach oraz puszek w ścianach gipsowo-betonowych
instalacja pionów elektrycznych w nowopowstającym budynku
instalacja skrzynek elektrycznych i tablic rozdzielczych
instalacja kabli miedzianych
podłączanie gniazdek, wyłączników światła, oświetlenia oraz tablic rozdzielczych i puszek

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

doświadczenia na stanowisku elektryk
uprawnień elektrycznych SEP do 1kV
umiejętności czytania rysunku technicznego
samodzielności w pracy
zaangażowania i umiejętności pracy zadaniowej
dyspozycyjności – gotowości do szybkiego wyjazdu do Francji
mile widziane prawo jazdy kat. B

Zadzwoń po szczegóły!

Masz kolegę, który chciałby z nami wyjechać do tej pracy?
Zadzwoń i zgarnij kasę!

Program „Polecaj zarabiaj”: za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł

Rodzaj pracy: Tymczasowa

Company Overview

Bytom, Slaskie, Poland